Zoals geschreven in de uitleg voor kopen en verkopen, zijn er mensen in Magic die komen en gaan. Ik heb tijdens mijn school/studie tijd fanatiek gespeeld, maar nu ligt het al jaren niets te doen - zonde. In tegenstelling tot de meeste verkooptopics heb ik geen gigantische verzameling, maar heb ik altijd vrij gericht geruild/gekocht. Ik heb 4 kant en klare, speelbare decks liggen die destijds aan verschillende wedstrijdformats voldeden, maar de regels zullen inmiddels wel weer anders zijn. Dat neemt niet weg dat je hier een hoop pret mee kunt hebben, en dat het als basis kan dienen voor iets wat weer actueel is
Ik heb foto's van de decks gemaakt en een paar foto's van wat pagina's uit mappen toegevoegd. Kijk er eens op je gemak doorheen, en laat me weten als je interesse hebt.
Hi Pi en luckypanda. Het is inderdaad niet alles, ik heb niet geheel willekeurig wat foto's van pagina's uit de mappen gemaakt. Er is dus meer, maar dit is wel het meest relevante (voor zover ik dat nog kan inschatten). Versturen is mogelijk, ik woon in Den Haag en werk in Rotterdam.
Zonder de kaarten in persoon te zien ben ik bang dat ik niet boven €160 kan bieden, het risico is mij dan te groot. Helaas is naar je toe komen momenteel even geen optie, maar mocht je naar Amsterdam willen komen wil ik het zeker doorkijken. Ik kan je aanbieden om dan ook mogelijk interessante kaarten die je gemist hebt uit de rest te vissen zodat je niet voor niks komt als we er onverhoeds toch niet uit zouden komen.
Je kunt een bijdrage doen aan de kosten van dit forum via deze link.