Stel, de tegenstander valt aan met een en ik wil blocken met mijn die nog 2/2 is, omdat ik geen landjes in mijn graveyard heb. Kan ik nadat ik de Hill Giant heb geblockt, aan het eind van de declare blockers-step, mijn nog tappen voor zijn ability en toch nog de 2 damage doen op de Hill Giant zodat ik hem daarna met een

nog kan doden? Dus, kan ik hem wel tappen, of kan ik hem helemaal niet tappen, of kan ik hem wel tappen maar daet hij dan geen combat damage meer?
In het geval dat hij wel kan tappen en ook de combat damage kan doen, doet hij dan 3 damage ipv. 2, omdat er ondertussen door zijn ability wel 1 landje in de graveyard ligt?
Ik hoop dat iemand mijn hele verhaal kan beantwoorden, want het is best wel belangrijk voor mijn deck
